27 kwietnia 2015

Dżem- Harley Mój


Aktywne weekendy zdecydowanie więcej energii dają niż zabierają. Jedyne czego szkoda, to tego że one się niestety kiedyś kończą. W sobotę, aby uszczęśliwić Drugą Połówkę wybraliśmy się na tor Motocrossowy wraz ze znajomymi. Moim zadaniem było wylegiwanie się na słoneczku i podziwianie jak radzą sobie na torze zawodowcy :) Hah dla Was specjalna foto-recenzja :) 


A czy Wy macie jakieś szalone lub niebezpieczne pasje? A może takie, które po prostu sprawiają, że jesteście szczęśliwi? Czy uprawiacie je nacodzień? Czy tylko sezonowo? A może tylko wtedy, kiedy szukacie sobie zajęcia? 
Jak to jest z waszymi partnerami? Czy wspieracie się nawzajem i  motywujecie? Jeśli tak, to jestem bardzo ciekawa w jaki sposób :) 

23 kwietnia 2015

David Guetta - What I Did For Love ft Emeli Sandé


    

Dzisiejszy zestaw, przyznam jest nieco "letni" w sumie to... jest totalnie wakacyjny. Ale dodaje go z czystym sumieniem po dwóch dniach opalania się w ogródku :) A tak na poważnie, to nie lubię zimowych stylizacji, ponieważ wracam pamięcią do sesji i wiem, jak wiele nas wszystkich to kosztuje. Natomiast lato zbliża się do nas wielkimi krokami i na tym należy się skupić. Zwiewna spódniczka o żółto-zielonym neonowym kolorze (do dzisiaj nie wiem, czy to żółty czy zielony) jest oznaką porzucenia jesienno-zimowych kolorów. Cieliste szpilki, które należałoby już wymienić na nowszy model jeszcze dają radę. Niestety, muszę to napisać - są to najbardziej niewygodne buty na świecie :( szpilka jest ogromna i do tego cienka. Wpadam w każdą szczelinkę, ciężko jest utrzymać równowagę. W prawie każdym poście widzicie mnie w szpilkach, więc wiecie, że potrafię w nich chodzić. Ale w tych butach czuje się fatalnie.. Prawda stara jak świat, w szpilkach się nie chodzi, w szpilkach się wygląda, tutaj jest trafna bardziej niż kiedykolwiek. 


20 kwietnia 2015

Tinashe - 2 On    


Nareszcie wiosna! Witajcie białe koszule :) Luźne koszule to zdecydowanie oznaka ciepłych dni, bardzo prosty ale jakże efektowny zestaw. Biała koszula wszystkim zapewne kojarzy się z elegancją, lubię przełamywać takie stylizacje mocnym akcentem, w tym przypadku są to czerwone spodnie. Czarne szpilki z ostatniego postu (LINK!) przypadły Wam do gustu, a ponieważ są również moimi ulubionymi zobaczycie je jeszcze nie raz. Nie jest to wymagający look, podobny efekt możecie osiągnąć zakładając nawet jeansy. Najbardziej kobiecym akcentem są tutaj szpilki. Wydaje mi się, że to one dodają tutaj tego "czegoś".